AHF Poland - Confidential, free rapid HIV test from HIV specialists.

Wyślij nam wiadomość przez WhatsApp

* Nie podawaj informacji wrażliwych

AHF Polska oferuje bezpłatne i poufne szybkie testy na HIV, doradztwo oraz porady dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Badania przeprowadzają doradcy wykwalifikowani w wykonywaniu testów w kierunku zakażenia HIV przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii szybkiego testowania. Wszyscy są mile widziani! Nasz główny ośrodek znajduje się w Lublinie.

Zbadaj się tutaj

PROGRAM SAMODZIELNEGO TESTOWANIA AHF POLSKA

Wyślemy Ci darmowy i anonimowy test na HIV do samodzielnego wykonania, gdziekolwiek jesteś w Polsce. Tak, byś znał(a) swój status bez konieczności udawania się do przychodni czy punktu testowania.

Jak zamówić? Napisz do nas na WhatsApp albo Telegramie: +48793258415.

Poprosimy Cię o odpowiedź na kilka prostych pytań, o wskazanie paczkomatu, w którym chcesz odebrać przesyłkę. W paczce znajdzie się zestaw do testowania z dokładną instrukcją. Możesz zrobić test samodzielnie albo poprosić nas o wskazówki telefoniczne. Po zrobieniu testu, możesz skonsultować z nami wynik, zarówno negatywny, jak i pozytywnego.

AHF Polska

 

Poniedziałek piątek, 10.00 - 18.00

   

Podstawowe informacje na temat HIV

Wiedza to potęga. Poznaj podstawowe fakty na temat HIV, w tym o tym, jak wirus ten się rozprzestrzenia, jak się przed nim ochronić oraz jak poprowadzić aktywny i produktywny tryb życia w przypadku uzyskania dodatniego wyniku testu.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące testu na HIV

Dowiedz się więcej o tym, jak przeprowadzane są testy w kierunku zakażenia HIV, zyskaj większą pewność siebie oraz pozbądź się wszelkich wątpliwości i obaw. Badanie jest bezpłatne, poufne, a wynik otrzymasz w 15 minut.

PRZEBADAJ SIĘ U NAS!

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami przez WhatsApp, pod adresem AHF Poland email, na Facebooku: @AHFPoland albo Instagramie: @ahfpoland.

Poufność: *Poufność: pamiętaj, że choć nasze usługi są anonimowe, to Twoje imię, nazwisko lub inne informacje umożliwiające ustalenie Twojej tożsamości, mogą zostać wyświetlone podczas kontaktu z nami. Zapewniamy, że nie będziemy przechowywać tych informacji bez Twojej zgody ani nie będziesz musiał(a) podawać swojego imienia ani nazwiska, aby móc wykonać test.